Nasza oferta produktów
Speedfeeder

Speedfeeder

Wyświetl serię
Pigletfeeder / K-serie droogvoerbak

Podajnik dla prosiąt / Podajnik suchy serii K

Wyświetl serię
M & MU Series

Seria M & MU

Wyświetl serię
KZB VERBA familie voerbak voor vrijloop kraamhokken

KZB VERBA karmnik rodzinny do obór wolnostanowiskowych

Wyświetl serię
SL-serie KR biggen droogvoerbak

SL-Seria KR podajnik suchy dla prosiąt

Wyświetl serię
SL-serie RVS biggen droogvoerbak

Seria SL - podajnik suchy dla prosiąt ze stali nierdzewnej

Wyświetl serię
SM-serie KR vleesvarkens droogvoerbak

Podajnik suchy wieprzowiny serii SM KR

Wyświetl serię
SM-serie RVS vleesvarkens droogvoerbak

Seria SM podajnik suchy ze stali nierdzewnej

Wyświetl serię
Drowaco biggen

Prosięta Drowaco

Wyświetl serię
Drowaco vleesvarkens

Tuczników Drowaco

Wyświetl serię
Bigro voerbak

Koryto do karmienia Bigro

Wyświetl serię
FA Plateau voerbak

Podajnik FA Plateau

Wyświetl serię
MA Plateau voerbak

MA Podajnik płaskowyżowy

Wyświetl serię
ZD-zeugen droogvoerbak

ZD podajnik suchy dla loch

Wyświetl serię
Variomix Zeugen

Lochy Variomix

Wyświetl serię
Variomix

Variomix

Wyświetl serię
Multifeeder

Multifeeder

Wyświetl serię
ZB-serie

Seria ZB

Wyświetl serię
Zeugendosators / Stropelletdosator

Dozowniki do loch / Dozowniki do stropellet

Wyświetl serię
WELL-NEST Biggencabine en Biggenkap

WELL-NEST Kabina dla prosiąt i okap dla prosiąt

Wyświetl serię
Verba Verwarmingsplaten

Płyty grzewcze Verba

Wyświetl serię
Laarzen- en schoenreinigers

Środki do czyszczenia butów i obuwia

Wyświetl serię
Diverse projecten

Różne projekty

Wyświetl serię

VERBA: Żłoby paszowe | automatyczne karmniki dla świń, prosiąt i loch

VERBA koncentruje się głównie na produkcji okapów dla prosiąt, kabin dla prosiąt, elementów ogrzewania podłogowego i koryt do karmienia prosiąt, świń i macior.

Każdego roku, świnia koryto pasza zużywa fortunę, co pasza zdecydowanie największą pozycję kosztów dla hodowcy świń. Poprzez kontrolowanie tych kosztów na co dzień z najlepszych, wysokiej jakości pasza dla trzody chlewnej, pasza zwróci się w krótkim czasie. Brak rozsypywania paszy, prawidłowe wykorzystanie paszy i brak paszy w gnojowicy zapewniają najniższe stałe koszty dzienne. Po 50 latach doświadczeń w firmie VERBA możemy śmiało powiedzieć, że odpowiednie karmidło w kurniku to najlepsza i najważniejsza inwestycja. Nie należy na tym oszczędzać.
Dla każdej świni, na każdym etapie życia i dla każdego rodzaju paszy mamy odpowiednie koryto z pasującymi poidłami. Ze względu na te liczne możliwości kombinacji produkujemy największy asortyment podajników na świecie. Dla każdej sytuacji mamy odpowiednie rozwiązanie i dlatego zawsze możemy udzielić obiektywnej porady.
Karmniki są wykańczane z najwyższą starannością, aby zwierzęta nie mogły się skaleczyć o ostre elementy i aby nie było śladów po uszach. Jest to bardzo ważne, aby zapobiegać infekcjom i ograniczyć stosowanie leków lub antybiotyków, co również pozwala zaoszczędzić koszty.
Prawie każdy karmnik ma z przodu lub z boku pomysłowe krawędzie lub pręty zapobiegające rozsypywaniu paszy. W ten sposób żadna pasza nie wpada do kanału gnojowego i uzyskuje się najlepszą konwersję paszy.
Wszystkie nasze koryta są łatwe i bardzo dokładne w regulacji. Świnie nie są w stanie same wyregulować koryt, więc raz wyregulowane koryto rzadko będzie wymagało ponownej regulacji. Regulacja jest bardzo łatwa i szybka w obsłudze, co pozwala zaoszczędzić na kosztach pracy.
Nasze koryta mają wnętrze w kolorze białym lub ze stali nierdzewnej. Dzięki temu do wnętrza wpada dużo światła, co ma wiele zalet w porównaniu z ciemnymi lub czarnymi korytami. Świnie mogą lepiej widzieć pokarm, co jest zachęcające. Ponadto świnia nie lubi kłaść głowy w ciemnym miejscu. Dodatkowo, światło w korytku jest bardzo korzystne dla higieny w chlewni. Na przykład podczas sprzątania szopy oferuje wiele korzyści, ponieważ łatwiej i szybciej można sprawdzić, czy coś jest naprawdę czyste. Oszczędza to czas i koszty pracy.
Wszystkie produkowane obecnie koryta paszowe różnią się od koryt produkowanych przed kilkoma laty. Nie zawsze jest to widoczne, ale zazwyczaj tkwi w szczegółach, takich jak lepiej rozlewające się krawędzie, lepsze dopasowanie czy grubość użytego materiału. Te szczegóły decydują o różnicy między przeciętnym a najlepszym korytem.

Copyright 2022 L. Verbakel BV