Stacja żywienia lub podajnik świnie / Prosiąt / maciory  

Witamy w ofercie podajników VERBA

Od ponad 50 lat VERBA jest producentem idealnych karmników dla firm i zwierząt.

VERBA produkuje pokrycia dla prosiąt, ogrzewanie podłogowe, poidła i koryta do karmienia dla prosiąt, świń i loch.

VERBA najwyższej jakości miska do karmienia, w 100% wyprodukowana w Holandii!

Witamy w ofercie podajników VERBA

Od ponad 50 lat VERBA jest producentem idealnych karmników dla firm i zwierząt.

VERBA produkuje pokrycia dla prosiąt, ogrzewanie podłogowe, poidła i koryta do karmienia dla prosiąt, świń i loch.

VERBA najwyższej jakości miska do karmienia, w 100% wyprodukowana w Holandii!

Witamy w Nijnsel, położonym w sercu "De Meierij van 's-Hertogenbosch", tradycyjnego regionu chodaków w południowej Holandii. Tam, gdzie technologia łączy się z rzemiosłem. VERBA, producent doskonałych karmników dla trzody chlewnej, jest dumnym twórcą innowacyjnych karmników dla trzody chlewnej, przeznaczonych na rynek krajowy i międzynarodowy. Systemy karmienia na każdym etapie życia świni. Firma VERBA została założona w 1971 roku przez Berta Verbakela. Jako hodowca świń lepiej niż ktokolwiek inny wiedział, co jest ważne w stajniach: higiena i wydajność, ale także bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój. Dlatego też był pierwszym producentem, który pod koniec lat 70-tych zaprzestał stosowania cementu azbestowego i przestawił się na plastik pochodzący z recyklingu. Na tym się nie skończyło. VERBA była również wynalazcą koryta do karmienia płynami na początku lat 80-tych, które zmniejszyło produkcję gnojowicy o 50%, co stanowiło ogromną poprawę dla środowiska. VERBA, nadal będąca firmą rodzinną, kontynuuje to innowacyjne podejście. Nowa generacja VERBA oferuje koryta do karmienia świń w 200 odmianach, co stanowi najszerszą ofertę na świecie. Najwyższej jakości, zoptymalizowane pod kątem łatwości obsługi i dobrostanu zwierząt. Nasze unikalne konstrukcje zapewniają optymalne wykorzystanie paszy. Wykonujemy również okapy dla prosiąt oraz systemy ogrzewania podłogowego do klatek porodowych. Jesteśmy specjalistami w dostosowywaniu się do potrzeb klienta. We wszystkim, co robimy, na pierwszym planie stoi zrównoważony rozwój. Używamy materiałów pochodzących w prawie 100 procentach z recyklingu. Nasza makulatura, plastik i stal nierdzewna również pochodzą z recyklingu, a nasze maszyny zasilane są energią słoneczną. Naszych dostawców pozyskujemy blisko domu, aby ograniczyć emisję CO2 związaną z transportem. Nasza zgrana sieć dealerów dostarcza nasze produkty na cały świat. Być może wkrótce także w waszych stajniach.

VERBA. Idealny karmnik.

Trzy powody, dla których warto wybrać VERBA

Ponad 50 lat doświadczenia

Firma VERBA została założona w 1971 r. i dzięki temu posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji maszyn do karmienia świń. Nowe produkty są opracowywane we własnym zakresie i produkowane we własnej fabryce w Holandii.

Lider w rozwoju

VERBA jest liderem rozwoju w zakresie nowoczesnych technik żywienia i mikroklimatów. Wiele produktów, które są obecnie dostępne na rynku, pochodzi z naszej własnej holenderskiej fabryki. Oczywiście jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i indywidualne życzenia.

Doskonała gwarancja i serwis

VERBA oferuje niezrównaną gwarancję i serwis na wszystkie dostarczone produkty. VERBA posiada własny dział serwisowy, z którego można korzystać bezpośrednio. Również po upływie okresu gwarancyjnego jesteśmy gotowi na przyjęcie naszych klientów.

Copyright 2021 L. Verbakel BV