Różne projekty

PLASTIKOWA MISKA DLA KÓZ

Na zamówienie naszego dealera Van Osch Uden wykonaliśmy 20 plastikowych koryt dla hodowców kóz. Wykonane na zamówienie koryto dla kóz jest przeznaczone dla małych kóz. Jest tam wgłębienie na korytko. Małe kózki mogą spokojnie i bez przeszkód jeść w swoim własnym miejscu.

Kojec dla kóz wykonany jest z trwałego materiału PE 15 mm pochodzącego z recyklingu, który jest bardzo higieniczny i wytrzymały. Spód wykonany jest z PE o wzorze waflowym, który zapewnia kozom dobrą przyczepność. Ponieważ woda nie ma wpływu na ten materiał, można go bardzo łatwo i bez ograniczeń czyścić wodą. Model ten służy zatem jako trwały zamiennik dla modelu betonowego, który był podatny na zużycie, szczególnie na końcach.

Jak zawsze w przypadku zamawiania produktów niezmontowanych, dostarczamy jedną zmontowaną jednostkę jako próbkę, a pozostałe dostarczamy jako zestawy.

Zdjęcia

Pakiet skrzynek dla kóz
Widok z góry skrzyni dla kóz
Widok z przodu skrzyni dla kóz

Ponieważ stale rozwijamy nasze produkty, możliwe jest, że wygląd może ulec zmianie bez uprzedzenia i dlatego może różnić się od tej broszury, zdjęcia lub tekstu.

Copyright 2021 L. Verbakel BV